Railroads Online - Build and run your dream railroad through an huge Open World!
Play exciting Online Multiplayer sessions with your friends or create your very own Singleplayer experience!
Build tracks, switches, turntables, trestles and more to traverse forrests, planes, rivers, and canyons.
Build stations, yards and other infrastructure along your routes to service your trains with fuel, water and sand.
Interact with regulators, valves, brakes, couplers and many more features in first person to drive your vehicles.
Transport goods like logs, ores, coal, oil and various other freight for a broad variety of industries to earn capital.
Invest, upgrade and customize your rolling stock and routes.
Enjoy the realistic railroad physics system: Railroads Online uses the advanced UnrealEngine physics system to achieve a very realistic railroading experience.
Suited for arcade- and simulator friends alike!
SYSTEM REQUIREMENTS
MINIMUM:
OS: Windows 7
Processor: AMD Ryzen 3 / Intel Core i3
Memory: 4000 MB RAM
Graphics: 2000MB Graphics Memory
DirectX: Version 10
Storage: 6000 MB available space
RECOMMENDED:
OS: Windows 10
Processor: AMD Ryzen 5 / Intel Core i5
Memory: 8000 MB RAM
Graphics: 6000MB Graphics Memory
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 6000 MB available space
Persoonlijk:
Ziet er veel belovend uit, als stoomliefhebber eindelijk een simulator/game die dit durft aan te pakken en stoomloks maakt, ik heb begrepen uit een live stream dat men 70 stoomloks in de planning hebben staan: https://www.youtube.com/watch?v=MgmcE5TSrfc&t=3s
Ook dat men de Climaxen en Shay locomotieven al in de game hebben vind ik persoonlijk Geweldig, Combineert goed met bosbouw en hellingen overwinnen met een sleep wagens met boomstammen.
Voor die gene die niet weten wat een Climax of een Shay is: https://www.youtube.com/watch?v=0DlSjur6iOk
Kort gezegd zijn het de 4x4's of Jeep's in den rijk der stoomlocomotieven.
TSW 2 hoeft men geen stoomloks te verwachten, zij leggen helaas hun prioriteiten ergens anders wat een enorme terleurstelling is voor mij en bovendien verteld men ons iedere keer dat er moeilijkheden zijn om een stoomlok te maken is voor mij nu wel een broodje aap verhaal om het netjes te zeggen, de makers van Railroads Online! laten het wel zien dat het kan in Unreal Engine, al maken ze geen gebruik van Simugraph van Dovetails, en waarschijnlijk ligt daar het probleem.
Railworks is tot nu toe het beste geweest met stoomlocomotieven en zal dat een tijdje blijven, maar met Railroads Online! zou dat wel eens kunnen veranderen.
Wie gaat er een NL server maken voor deze leden?

Oh en had ik al verteld dat je tot en met 64 mensen online kan spelen?
