Naast toevoeging van wat objecten en scenery wil ik ook de maximum snelheid verhogen op een bepaald traject. In de Worldeditor zijn kenmerken van een stuk spoor te wijzigen,waaronder de maximum snelheid, maar is er ook een manier om een groot stuk spoor te selecteren (een selectie dat grijs wordt is hooguit een paar honderd meter)? Het betreffende traject is zo'n 40km.
Verder heb ik gezien dat een wijziging in de Worldeditor niet ongedaan gemaakt kan worden, alleen 'save' en 'cancel', en bij cancel blijf je dus in de Worldeditor. De Worldeditor ongewijzigd verlaten kan dan alleen door Train Simulator in de taskmanager te beeindigen. Lijkt me wat slordig.
Ik heb geen ervaring met wijzigingen aanbrengen in een route, en heb dit niet in een handleiding of video kunnen vinden, vandaar
